כל מה שאתם צריכים לדעת על הד האנטרים וההבדל ביניהם לבין מגייסים!
יש לא מעט בילבול סביב מה זה הד האנטר ועבור מי הם עובדים. חושבים שהם מגייסים שהינם חלק מצוות גיוס
הד האנטר מקצועי יודע להגיע לכל אדם, באשר הוא – זו המומחיות שלי!
יש לא מעט בילבול סביב מה זה הד האנטר ועבור מי הם עובדים. חושבים שהם מגייסים שהינם חלק מצוות גיוס
סטארטאפ טכנולוגי גייס את שי לתפקיד VP R&D. שי (שם בדוי) התחיל את תפקידו בפברואר 2024 וסיים ביוני 2024 4
החלטה קריטית: גיוס פרילנסרים מול עובדים קבועים בסטארטאפ. האם לגייס פרילנסרים או עובדים קבועים? גלו את היתרונות והחסרונות של כל
לפני כשנה וחצי, יצאתי במסע הצייד שלי אחרי VP Product בכירה לצוות המוצר של חברת סטארטאפ בתחום הפינטק.מצאתי מועמדת זו'נגלר
אנשים לא מחפשים סתם עבודה. הם מחפשים את ה-עבודה הנכונה עבורם. המקום שהכי מתאים להם. הם רוצים לבחור בכם. ולכן,
כל כך הרבה פעמים אני רואה מועמד שיש לו את כל האיכויות שהתפקיד דורש, וכשהוא מגיע לראיון, הוא לא מצליח
סיתוונית קסקה , ציידת טאלנטים וגיוס בכירים לסטארטאפים והייטק.
כולם מחפשים.. לא כל אחד מוצא!
השאירו לי פרטים ראשוניים על המשרה שאתם מחפשים לאייש ואחזור אליכם בהקדם.
דיסקרטיות מובטחת!
הצטרפו לניוזלטר שלי!
דברו איתי לכל הפרטים!
בעידן שבו הבטחון האישי והמקצועי נמצאים תחת מתח קבוע, חברות ההייטק הישראליות לא רק שואפות לשמור על יציבות הפעילות העסקית, אלא גם לתת מענה לשאלה הגדולה על עתיד עובדי ההייטק בישראל. במהלך שאינו רק פרקטי אלא גם רואה לרחוק, אחד מהמאמרים שקראתי דיבר על סטארט-אפ בולט אחד שבחר לשלוח קבוצה של 20 מפתחים לרילוקיישן זמני בחו"ל (3-5 חודשים) כדי להבטיח תמיכה ללקוחות
איך נוכל לתמוך בלקוחות אם נאלץ לשהות במקלט 72 שעות?
ומה אם תהייה פגיעה בתשתיות התקשורת בארץ. מה ייקרה אז?
בכדי להקדים תרופה למכה,ההנהלה נקטה במקדם ביטחון, שתורגם ליוזמה שמדגימה את הגמישות, החדשנות והמחויבות של הענף הטכנולוגי בישראל להבטחת המשך הצמיחה והפריחה, גם בזמנים לא פשוטים ושלחו את החבר'ה שלהם מעבר לים.
אך במקביל נשאלת השאלה:
מה עומד בפני עובדי ההייטק והארגונים בישראל בעתיד הקרוב?
האם נראה יותר תהליכים דומים של רילוקיישן כחלק מהתמודדות עם משברים?
ואיך ניתן לשמר את החדשנות והגמישות הזו גם בתקופות של שגרה מתוחה שכזו?
מזמינה אתכם להצטרף לדיון ולחלוק את ראיותיכם על עתיד עובדי ההייטק,
וכיצד ניתן לבנות תשתית חזקה שתאפשר צמיחה והתפתחות בישראל?
***************************************************************************
Between Threat and Opportunity: The Innovative Power of Israel in Times of Crisis.
In an era where personal and professional security is under constant tension, Israeli tech companies are not only striving to maintain business continuity but are also addressing the significant question of the future of high-tech employees in Israel. In a move that is not only practical but also forward-looking, one of the articles I read discussed a prominent startup that decided to temporarily relocate a group of 20 developers abroad (for 3-5 months) to ensure support for its customers. "How can we support our customers if we are forced to stay in a shelter for 72 hours? And what if there is damage to the communication infrastructure in the country? What then?"
To preemptively address these concerns, they took a security precaution, translating into an initiative that demonstrates the flexibility, innovation, and commitment of Israel's technology sector to ensure continued growth and prosperity, even in challenging times, by sending their team overseas.
However, this also raises questions:
What lies ahead for high-tech employees and organizations in Israel in the near future? Will we see more relocation processes as part of crisis management? And how can we preserve this innovation and flexibility even in periods of tense routine like this?
I invite you to join the discussion and share your insights on the future of high-tech employees in Israel, and how we can build a strong foundation that allows for growth and development.